O nas

KREO to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży produkcji mebli. Projektujemy i produkujemy wyposażenie meblowe do obiektów handlowych.

Działamy na terenie całej Polski, dążąc aktualnie do rozwoju naszej działalności również na obszarze Europy. Stanowimy zespół ludzi pracujących z pasją i zaangażowaniem, dążąc do osiągania coraz większych sukcesów.

Nasza firma działa na rynku od 2010 roku. Naszym stałym celem jest rzetelna i fachowa obsługa Klienta oraz zrozumienie jego potrzeb związanych z kompleksowym wyposażeniem lokali handlowych.

Sukcesywnie dążymy do doskonalenia naszych umiejętności. Staramy się być solidnym i wiarygodnym partnerem w interesach. Największym sukcesem jaki osiągnęliśmy jest zaufanie, którym obdarzyli nas nasi Klienci, za co bardzo dziękujemy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy stronę kreo-market.pl. Ofertę produktów na niej zawartych kierujemy do osób, które pragną w maksymalnie szybki i przejrzysty sposób wyposażyć obiekt handlowy.

W dobie wysokiej konkurencyjności, staramy się tworzyć wyposażenie najwyższej jakości. Pragniemy, aby to właśnie jakość była wizytówką naszej firmy. Posiadamy bogatą ofertę mebli i akcesoriów do prezentacji towaru w najlepszych na rynku cenach.

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją:

  • stoisk handlowych
  • wyposażenia meblowego do sklepów różnych branż – odzieżowych, obuwniczych, dziecięcych, sportowych, itp.
  • wyposażenia meblowego do sklepów jubilerskich
  • wyposażenia meblowego do aptek
  • wyposażenia meblowego do lokali usługowych, takich jak salony fryzjerskie, kosmetyczne, gabinety
  • mebli biurowych.

Klienci o nas

Pozycjonowanie stron w Google Wild Moose & specjalist SEO Adam Grabowski